Web Sitesi - Web Tasarımı - E-Ticaret Sitesi - Özel Yazılım - Bilgisayar Bakım Anlaşması - Kurumsal Web Sitesi - Server Kurulumu - Özel Web Sitesi - Bayrampaşa Web Tasarım - İstanbul Web Tasarım

Mobil Uygulama

Web Tabanlı Mobil Uygulamalar ile Online E-Ticaret Farkını Yaşayın.

     Hemen her gün gelişen mobil platformları yakından takip etmekteyiz. Gerçekleştirilen her bir Mobil Uygulama için projenizin yapısına uygun teknolojik yenilikleri sizlere sunmaktayız. Ekibimiz sürekli olarak kullanıcı alışkanlıkları ve trend tasarımlar üzerine çalışmakta ve tüm mobil uygulamaları dünya standartlarında geliştirmektedir. Varolan bu mobil teknolojiler ile müşteri ihtiyaçları ve talepleri aynı oranda artış göstermektedir.

    Konu ile ilgili yaptığımız çalışmalarda verilecek doğrudan yazılım hizmetinin oluşturulmasının, devamında sunulacak güncelleme ve teknik hizmetlerin müşteri için fazlasıyla pahalı maliyetler oluşturduğunu varsayarak, daha ucuz ve daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına "Web Tabanlı Mobil Uygulamalar" geliştirmeye başladık.

    Gerçekleştirdiğimiz her uygulama için Mobil Hizmet Şartları kapsamında yayın hakları sunuyoruz. Uygulamanızı tercih edilen cihazlar için optimize ederek, "Google Play Store" ve Iphone "App Store" gibi online marketlere hazır halde teslim ediyor ve isterseniz kurulumuna yardımcı oluyoruz.

Web Tabanlı Mobil Uygulama Nedir?

Günlük hayatta kullandığınız diğer mobil uygulamalardan teknik olarak hiç bir farkı yoktur. Özelliği ise size özel tasarlanan internet hizmetlerinin tümünü özgün bir tasarım ile mobil olarak sunabilme imkanıdır. Oluşturulan tüm uygulamalar "online" olarak çalışmakta ve tek bir panel üzerinden yönetilebilmektedir.

Satın alınan Hizmetler için eğitim alabirmiyiz?

Tabi ki. Yazılım mühendislerimiz kullanacağınız her tür uygulama için kurulum ardından ücretsiz eğitim vermektedir. Ayrıca müşteri temsilcilerimiz ile de her zaman irtibata geçebilirsiniz.

Peki ya sadece mobil uygulama yaptırmak istiyorsam?

Ekibimiz isteğinizi gerçekleştirebilir ancak, mobil uygulamaların içeriğinde sunulan hizmetleri, size özel tasarladığımız internet sitesi üzerinden referans ile gerçekleştirmekteyiz. Gerçekleştirdiğimiz projelerde tek bir yönetim paneli olması ilk tercihimizdir.
Hosting hizmeti için neden sizi tercih etmeliyim?

Projelerinizin kaynak kodlarının korunması ve kullanıcı kaynaklı oluşabilecek herhangi bir hataya anında müdahale edebilmek için güvenli sunucu desteği sunmaktayız. Bu sayede hem stabil hizmet verip hem de kendi kaynak kodlarımızı koruyoruz.

Ask a specialit

Soru ve Destek İçin →  0212 544 99 97 Mesai saatlerimiz Sabah:09:00 Akşam:19:00

Hakkımızda

1998 yılında Başarı Net adıyla İstanbul Bahçelievler semtinde kurulan firmamız zamanla büyüyerek, ünvan ve ofisini değiştirerek Sistek PC Bilişim Hizmetleri adını almış ve İstanbul, Bayrampaşa'da "E-Ticaret Sitesi, Kurumsal Web Sitesi, Özgün Projeler, Mobil Uygulamalar, Seo Optimizasyonu, IT Danışmanlğı" alanında hizmet vermeye devam etmektedir.