Web Sitesi - Web Tasarımı - E-Ticaret Sitesi - Özel Yazılım - Bilgisayar Bakım Anlaşması - Kurumsal Web Sitesi - Server Kurulumu - Özel Web Sitesi - Bayrampaşa Web Tasarım - İstanbul Web Tasarım

Seo Hizmeti

"Web Sitesi" bir çok medya aracından daha etkili bir pazarlama argümanıdır...

Google Seo

 SEO, belirlenen anahtar kelimelerin arama motorlarında üst sıralara çıkarmak için yapılan çalışmaların tamamıdır. Arama motorlarında üst sıralara çıkmanız için çalışan ekibimiz, belirttiğiniz anahtar kelimeleriniz için %100 başarı vaat ediyor. Optimizasyon çalışması her proje için farklı planlama gerektirir. Seo Talep Formunu doldurarak anahtar kelimeleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Seo Optimizasyonu

  Google, Bing ve Yandex Arama Motorlarında Birinci Sayfada çıkmak için yapılacak seo optimizasyon çalışmasıdır. Bu çalışma, sitenizin birçok kriterlere uygunluğunun analiz edilerek tarafınıza rapor hazırlanmasıyla başlar. Google, Bing, Yandex Seo çalışması ile birinci sayfada çıkmak için mutlaka ön çalışma yapılarak bu çalışma sonucunda gerekli bilgiler ışığında işe başlamak gerekmektedir. Analiz süreci bitiminde sitenizin google, bing ve yandex uyumluluğu ortaya çıkar, eksikler giderilir. Verilecek kelimenin rekabet seviyesine göre fiyatlar değişkenlik kazanmaktadır. Ortalama fiyatlar kelime değerine göre değişkenlik kazanmaktadır.

 

Hakkımızda

1998 yılında Başarı Net adıyla İstanbul Bahçelievler semtinde kurulan firmamız zamanla büyüyerek, ünvan ve ofisini değiştirerek Sistek PC Bilişim Hizmetleri adını almış ve İstanbul, Bayrampaşa'da "E-Ticaret Sitesi, Kurumsal Web Sitesi, Özgün Projeler, Mobil Uygulamalar, Seo Optimizasyonu, IT Danışmanlğı" alanında hizmet vermeye devam etmektedir.